Koncert kwartetu „Aquamarine”

Krasnobrodzki Dom Kultury i Sanatorium Rehabilitacyjne im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie serdecznie zapraszają na koncert KWARTETU AQUAMARINE pt. „FEELIN’ GOOD” który odbędzie się w dniu 15.05.2016r. (niedziela) o godz. 17.00 na dziedzińcu Pałacu Leszczyńskich – teren Sanatorium Rehabilitacyjnego w Krasnobrodzie.

W przypadku nieodpowiednich warunków atmosferycznych koncert odbędzie się w świetlicy Zespołu Szkół przy Sanatorium.

W programie koncertu m.in.: smooth jazz, blues, muzyka filmowa, światowe standardy.

2016.05.15 Plakat Kwaret Aquamarine

 

Kwartet AQUAMARINE

                Kwartet AQUAMARINE to wyjątkowe połączenie instrumentów smyczkowych i dętych, które nadają utworom jedyny w swoim rodzaju charakter brzmieniowy i interpretacyjny. To jedyny w Polsce kwartet, który korzysta z tej niecodziennej formuły i zaprasza słuchaczy w niepowtarzalną podróż muzyczną.

                Zespół został stworzony w 1995 roku przez czwórkę wybitnych instrumentalistów związanych z Filharmonia Narodową, Operą Narodową oraz Salonową Orkiestrą Joharma Straussa. Skrzypce, flet, klarnet i wiolonczela gwarantują niepowta­rzalność, temperament oraz feerię muzycznych barw.

                Kwartet AQUAMARINE dzięki wyjątkowym aranżacjom najwspanialszych utwo­rów muzyki rozrywkowej, musicalowej, klasycznej, operetkowej i filmowej, zyskał wierną publiczność na europejskich scenach. Koncerty w Niemczech, Francji, Chorwacji i Polsce przyniosły doskonałe recenzje.

                Koncerty kwartetu to nie tylko wspaniała muzyczna podróż, to przede wszystkim niebanalna rozrywka, często z przymrużeniem oka, dzięki czemu zostaną Państwo oczarowani muzycznym światem Kwartetu AQUAMARINE.

Możesz również polubić…

Skip to content