Warsztaty bębniarskie

Krasnobrodzki Dom Kultury i Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w Lublinie serdecznie zaraszają na kolejne warsztaty organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu „Śladami Singera”, które odbędą się  w sobotę 4 czerwca o godz. 14.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury.

Będą to WARSZTATY BĘBNIARSKIE, które przybliżą podstawy gry na afrykańskich bębnach djembe oraz innych instrumentach perkusyjnych. Poznamy uderzenia – bas, ton, slap. Nauczymy się kilku oryginalnych afrykańskich rytmów oraz zagramy nasz wspólny cały zaaranżowany utwór. Będziemy się bawić muzyką, uczyć, odpoczywać i dużo śmiać.

Prowadzenie: MICHAŁ SZULC – z wykształcenia nauczyciel, z zamiłowania muzyk. Pierwsze kroki w muzyce perkusyjnej stawiał ponad 20 lat temu u boku znanego podkarpackiego muzyka – Dominika Muszyńskiego. Wiedzę i doświadczenie zdobywał też u Nikodema Bąkowskiego, Wojciecha Pęczka oraz podczas podróży po świecie (Afryka, Kuba, Irlandia, Niemcy, Francja). Organizuje warsztaty, w których oprócz muzykowania celem jest także rozbudzanie kreatywności i twórczego myślenia, budowanie umiejętności współpracy oraz wzmacnianie wewnętrznej równowagi i radości życia. Regularnie prowadzi audycje perkusyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Krasnobrod 04 06 warsztaty bebniarskie

Może Ci się również spodoba

Skip to content