Kuchnia żydowska – warsztaty w ramach Festiwalu Singera

Krasnobrod 09 06 kuchnia zydowskaW czwartek 9 czerwca 2016r o godz. 16.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędą się kolejne warsztaty organizowane w ramach Festiwalu Śladami Singera. Tym razem zapraszamy na WARSZTATY pt. KUCHNIA ŻYDOWSKA.

Warsztaty przybliżać będą współczesną kulturą izraelską i pozwolą doświadczyć smaku jej kuchni. Bazując na tradycyjnych składnikach i recepturach, uczestnicy nauczą się sposobów przygotowywania różnorodnych dań kuchni śródziemnomorskiej, od starterów po desery. Spotkanie wzbogacą też opowieści o kulinariach i mieszkańcach Izraela.

Prowadzenie: ALON BENACH – Edukator i nauczyciel języka hebrajskiego. Jest przewodnikiem, specjalizującym się w historii i kulturze Żydów Lubelszczyzny, w swojej pracy stara się promować międzykulturową komunikację i edukację. Bogate doświadczenie edukacyjne zdobywał podczas wieloletniej pracy w szkołach i klubach młodzieżowych oraz jako regionalny koordynator izraelskiego ruchu młodzieżowego „Hanoar Haoved Vehalomed”. Obecnie mieszka w Polsce i jest studentem.

Zapisy i bliższe informacje (również o pozostałych warsztatach) w KDK tel. 84 660 71 17 oraz w załącznikach. Liczba miejsc ograniczona.

Może Ci się również spodoba

Skip to content