Wakacyjna zumba nad krasnobrodzkim zalewem

13617357 635385353304742 1468071895 nZumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku.

W środę 6 lipca 2016 roku na plaży nad krasnobrodzkim zalewem odbyło się pierwsze z kilku zaplanowanych na tegoroczny sezon letni spotkań z wakacyjną zumbą. Mimo mało wakacyjnej pogody miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu, wieczorne „zumbowanie” mogą zaliczyć do udanych. Zajęcia, w których każdy mógł wziąć udział, to przede wszystkim ruch i dobra zabawa. Nie liczy się wiek, płeć, kondycja ani sportowe umiejętności. Ważne są przede wszystkim chęci i pozytywne nastawienie. A tego na krasnobrodzkiej plaży nie brakowało. Niezła frekwencja, gorące latynoamerykańskie rytmy, uśmiech i moc pozytywnej energii przyciągnęły wielu aktywnych uczestników i…. widzów też. Za taki, pozytywny rozwój wydarzeń odpowiedzialne były dwie kobiety: Mariola Czapla – pomysłodawczyni i dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury oraz Beata Kulczyńska – licencjonowany instruktor zumby, osoba pozytywnie zakręcona o niespożytych pokładach energii. Wszystkich, którzy lubią muzykę i aktywny wypoczynek zapraszamy na kolejne taneczne spotkania, które odbywać się będą nad krasnobrodzkim zalewem w każdą środę o godzinie 20.00.  A zachętą dla niezdecydowanych niech będzie kilka słów o zumbie i zdjęcia wykonane przez Tomasza Kulczyńskiego, które są doskonałą reklamą tej wakacyjnej propozycji przygotowanej przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

Zumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content