„Misio Tulisio” w Krasnobrodzkim Domu Kultury

https://www.kultura.krasnobrod.pl/2017/01/17/misio-tulisio-przedstawienie-teatralne-dla-dzieci/IMG 2700Tradycyjnie feryjny program dla dzieci z miasta i gminy Krasnobród oprócz zajęć przygotowanych przez Krasnobrodzki Dom Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną wzbogacony został o spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa, zatytułowany „Misio Tulisio”. Przedstawienie odbyło się 17 stycznia w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury a opowiadało otym,  że „Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę. Taki pluszak jest nie tylko zabawką, ale również najlepszym przyjacielem najmłodszych. Misie przytulanki są znane i kochane na całym świecie- to z nimi dzieci zasypiają, rozmawiają o swoich problemach, dzielą smutki i radości.”
 Bajka o przyjaźni i tolerancji bardzo podobała się zgromadzonej publiczności, która aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu chętnie odpowiadając na pytania aktorów.

Gromkie brawa na koniec świadczą o tym, że spotkanie z „Misiem Tulisiem” w Krasnobrodzkim Domu Kultury można było zaliczyć do udanych.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content