Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” – wyniki eliminacji gminnych

DSC 9787Cztery wokalistki z miasta i gminy Krasnobród zdobyły nominacje do powiatowego etapu tegorocznego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, podczas przesłuchań, które miały miejsce 25 kwietnia 2017r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury

W tegorocznym konkursie o tytuł laureata ubiegało się 7 wokalistek zgłoszonych w 3 kategoriach wiekowych.

Komisja Konkursowa w składzie: Aneta Krupa – przewodnicząca- instruktor ds. muzyki, Jarosław Monastyrski – młodszy specjalista ds. organizacji imprez i amatorskiego ruchu artystycznego KDK i Mariola Kawecka- instruktor d/s kultury, wyłoniła najlepsze solistki, którymi zostały: Weronika Roczkowska z Zespółu Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie, Martyna Kukiełka ze Szkoły Podstawowej w Kaczórkach i gimnazjalistki Dominika Radlińska, Gabriela Dobek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie.
Laureatki reprezentować będą gminę Krasnobród podczas Eliminacji Powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, które odbędą się 9 maja 2017r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury.
Wszyscy uczestnicy Eliminacji Gminnych otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, a laureaci nagrody książkowe ufundowane przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content