Turniej Tańca Hip-Hop i Freestyle w Jastkowie

20170429 152625W dniu 29 kwietnia 2017 roku reprezentacja zespołu tańca nowoczesnego działającego w Krasnobrodzkim Domu Kultury wzięła udział w Turnieju Tańca Hip-Hop i Freestyle w Jastkowie. Wyjazd był zorganizowany wspólnie z tancerzami ze Zwierzyńca.

Udział w tym turnieju był debiutem naszego zespołu, który od listopada 2016 działa w nowym składzie i pod kierunkiem nowego instruktora – Pani Anety Lechowicz. Od lutego bieżącego roku zespół ma też nową nazwę – „Step Dance”.

Występy zespołu „Step Dance” w Jastkowie zostały docenione przez jurorów, stąd też nasi tancerze wrócili z turnieju z sukcesami: Kamila Mękal (kat. pow. 16) zajęła IV miejsce, Kacper Kuryło (kat. 12-15 lat) – VI miejsce, były też wyróżnienia, które otrzymali: duet Kacper Kuryło i Kamila Mękal (kat. 12-15 lat) oraz formacja (kat. 12-15 lat) w składzie: Kacper Kuryło, Natalia Kiersztyn, Kinga Jarszak, Natalia Pura, Dominika Kowal i Kamila Kowal.

Nasi reprezentanci byli widoczni nie tylko poprzez swoje sukcesy, ale także dzięki koszulkom z nazwą zespołu, które zostały zakupione tuż przed wyjazdem, z myślą o promocji zespołu i naszego miasta.

Tancerzom i Pani Instruktor gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content