XVII Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu

DSC 1297Tegoroczny XVII już Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu odbył się później niż pierwotnie planowano.
Piłkarze mieli przystąpić do rywalizacji we wcześniejszych terminach, jednak z przyczyn niezależnych od organizatorów, do piłkarskiej rywalizacji ostatecznie doszło 1 października 2017r. Tradycyjnie organizatorem tego sportowego wydarzenia był Krasnobrodzki Dom Kultury, zaś nagrody ufundował Burmistrz Krasnobrodu. I tak w niedzielę 1 października 2017 rozpoczął się piłkarski bój o pierwsze miejsce, do którego stanęło 10 drużyn z Gminy Krasnobród (Krasnobród Centrum, Podklasztor, Podzamek, Stara Huta, Hucisko, Malewszczyzna, Zielone, Dominikanówka, Majdan Wielki i Wólka Husińska).
Z racji tego, że do zawodów zgłoszono 13 drużyn a ostatecznie zagrało 10, nastąpiła konieczność zmiany systemu rozgrywek. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i rozegrały mecze każdy z każdym. Odbyło się to za zgodą wszystkich kapitanów drużyn. Następnie mistrzowie grup rozegrali mecz o I miejsce, a zespoły, które zajęły drugie miejsce w grupach, walczyły o III miejsce na podium. Turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało kolegium sędziowskie z Zamościa w składzie: Sławomir Radliński, Krzysztof Fidor, Piotr Burak i Andrzej Swacha. Opiekę medyczną zapewniła pani Barbara Bodys. Po rozegraniu wszystkich meczów wyniki końcowe przedstawiały się następująco:
I miejsce- Krasnobród Podklasztor
II miejsce – Krasnobród Centrum
III miejsce – Majdan Wielki
Tak jak co roku trzy najlepsze drużyny otrzymały okolicznościowe puchary, a wszyscy uczestnicy Turnieju pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wręczenia nagród i podsumowania rozgrywek dokonał: Doradca Burmistrza – Janusz Oś, który w krótkim przemówieniu podziękował zawodnikom za udział w zawodach doceniając ich kunszt piłkarski i zaangażowanie.
Sportowa niedziela zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem i deklaracjami udziału w kolejnych rozgrywkach

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content