W TVP 3 Lublin z kokardami narodowymi

DSC 1885Inicjatywa zorganizowania międzypokoleniowych warsztatów plastycznych związanych z wykonywaniem biało-czerwonych kokard narodowych (kotylionów patriotycznych) spotkała się z zainteresowaniem TVP 3 Lublin. W związku z tym przedstawiciele naszego miasta zostali zaproszeni do udziału w programie „Poranek między Wisłą a Bugiem” w dniu 9 listopada 2017 roku, aby pokazać na antenie telewizyjnej jak się wykonuje kokardy narodowe.
W celu zorganizowania mini warsztatów w TVP 3 do Lublina udała się delegacja w składzie: burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal, Marzena Mazurek – instruktor ds. plastyki KDK, Wanda Sachajko z zespołu „Wójtowianie” wraz z wnuczką Marianką Sachajko oraz dyrektor KDK Mariola Czapla.
Nasza wizyta w studiu telewizyjnym, w programie realizowanym „na żywo”, choć bardzo krótka była dla nas okazją do promocji warsztatów organizowanych przez Krasnobrodzki Dom Kultury i naszego miasta.
Przy okazji mieliśmy też możliwość podpatrzenia telewizji od wewnątrz, zza ekranu telewizyjnego i zobaczenia jak jest przygotowywany i realizowany program.
Dziękujemy bardzo pani redaktor Izabeli Śledź za zaproszenie.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content