Wyjazd na spektakl teatru lalek

baner spotkania lalkarzy wok 2018     W odpowiedzi na zaproszenie Pana Artura Sępocha – Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie oraz Pana Piotra Franaszka – Dyrektora Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal organizuje wyjazd na spektakl pt. „Pochowajcie mnie pod

podłogą” w wykonaniu Teatru Lalek Nowosybirskiego Państwowego Instytutu Teatralnego z Rosji, który odbędzie się 20 maja 2018 r. (niedziela) o godz. 14:30 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
     Ten niepowtarzalny spektakl (szczegółowy opis w załączeniu) jest przygotowany specjalnie dla najmłodszych odbiorców kultury w naszym regionie i odbywa się w ramach 50. Jubileuszowych Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy organizowanych w dniach 16-20 maja br. w Lublinie. Wydarzenie to skierowane jest do dzieci i młodzieży, a jego celem jest przybliżenie świata teatru lalkowego młodym odbiorcom.
     Spotkaniom Lalkarzy towarzyszy wiele atrakcji, spotkania z wybitnymi artystami i niesamowicie kolorową sztuką teatralną, którą zaobserwować będzie można w postaci bajkowej scenografii przedstawień.
     Dzięki organizatorom 50. Jubileuszowych Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy w Lublinie udział w spektaklu jest bezpłatny, a bezpłatny transport do Lublina zapewnia organizator wyjazdu – Burmistrz Krasnobrodu.
     Zapraszamy dzieci i młodzież od 10 roku życia. Zgłoszenia uczestników wyjazdu przyjmuje Krasnobrodzki Dom Kultury (tel. 84 660 71 17) w terminie do 14.05.2018r. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opis spektaklu

Możesz również polubić…

Skip to content