„Lato w Spotkaniach Kultur” – akcja dla dzieci

Akcja Lato w CSK dzieci www

     W odpowiedzi na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Grabczuka i Dyrektora Centrum Spotkania Kultury w Lublinie Piotra Franaszka, 45-osobowa grupa dzieci z kół zainteresowań działających w Krasnobrodzkim Domu Kultury wraz z opiekunami weźmie udział w akcji „Lato w Spotkaniach Kultur”.
     W ramach tej akacji w dniu 4 lipca 2018 r. dzieci z Krasnobrodu wraz z innymi grupami z terenu województwa lubelskiego będą mieli okazję obejrzeć spektakl ,,Proszę Słonia” w wykonaniu aktorów Teatru Andersena

oraz widowisko muzyczne ,,Bajkowo i filmowo” prezentujące muzykę z filmów W. Disneya, które będą zaprezentowane w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur.

     Przed prezentacją obu spektakli oficjalnego przywitania gości dokonają Marszałek Województwa Lubelskiego i Dyrektor CSK.
Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny – bilety zapewnił Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a transport burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal i Krasnobrodzki Dom Kultury.

Program dla dzieci

 

Możesz również polubić…

Skip to content