Wakacyjna zumba na krasnobrodzkiej plaży

DSC 1273Zumbowe rytmy nad krasnobrodzkim zalewem ogarniają coraz liczniejszą grupę aktywnych.
ZUMBA to połączenie tańca z fitnesem, to radość i energia, to proste taneczne kroki, kombinacje ruchów i energetyczna muzyka – która jest gwarantem udanej zabawy dla osób w każdym wieku.
Taką właśnie propozycję dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek zorganizował już po raz trzeci Krasnobrodzki Dom Kultury, który tak jak w latach poprzednich postawił na wakacyjne taneczne rytmy.
Zajęcia, w których każdy może wziąć udział, to przede wszystkim ruch i dobra zabawa. Nie ważny jest wiek, płeć, czy sportowe umiejętności. Liczą się przede wszystkim chęci i pozytywne nastawienie. A tego na drugim tegorocznym wakacyjnym spotkaniu na krasnobrodzkiej plaży nie brakowało.

Niezła frekwencja, gorące latynoamerykańskie rytmy, uśmiech i moc pozytywnej energii przyciągnęły wielu aktywnych uczestników zajęć, ale i widzów, którzy obserwowali i nieśmiało tupali nóżką w rytm muzyki – mamy nadzieję, że w kolejny wtorek dołączą do zumbujacej grupy.
Cieszy fakt, że ta letnia, wakacyjna propozycja z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem.
Zajęcia, tak jak w latach ubiegłych prowadzi, licencjonowana instruktorka – Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego – osoba pełna pozytywnej energii, uśmiechnięta i zarażająca wszystkich dookoła swoja pasją.
Drugie spotkanie z wakacyjną zumbą za nami i nie ma wątpliwości, że był to czas świetnej zabawy połączonej z aktywnością , która daje satysfakcję i wprawia w doskonałe samopoczucie.
Na kolejne ładowanie akumulatorów zapraszamy już za tydzień 17 lipca o godzinie 18.30. Wystarczy raz spróbować, by chcieć więcej.
Warto się o tym przekonać:)

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content