KRASNOBRODZKI GOSPEL NA STADIONIE NARODOWYM

W dniu 6 października 2018 roku na zaproszenie Grzegorz Głucha, Krasnobrodzki Gospel wziął udział w 12 godzinnych rekolekcjach chrześcijańskich. Jak podkreślili organizatorzy, „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary” wpisał się w synod biskupów, który pod hasłem „Młodzi, wiara i rozeznawanie powołania” trwał od 3 do 28 października w Rzymie.
Rekolekcje dedykowane były głównie do młodzieży, ale również do wszystkich osób, które sercem chciały oddać chwałę Panu Bogu.
Uczestnicy wysłuchali , wystąpień znanych ludzi i świadectw i 5 konferencji: Marcina Jakimowicza, Mady Plucner, abp. Grzegorza Rysia, Marcina Zielińskiego oraz Andrzeja Sowy „Koguta”. Wzieli udział w koncercie wspaniałych zespołów, między innymi TGD, Exsodus 15, Muode Koty czy Full Power Spiryt…
Wśród prelegentów znaleźli się m.in. ks. Dominik Chmielewski, aktorzy Dominika Figurska i Adam Woronowicz, Patrycja Hurlak czy Arkadiusz Podziewski.
O godzinie 17 nadszedł czas, kiedy Krasnobrodzki Gospel wraz z zespołem Gospel Rain i Chórem za Jezusem liczący ponad 150 chórzystów zaśpiewali z całą mocą na chwałę Pana. Był to niesamowity czas radości i mocy.
Centralnym punktem była Msza św. koncelebrowana przez ok. 600 księży, której przewodniczył metropolita warszawski ks. kard. Kazimierz Nycz, a homilię wygłosi bp Edward Dajczak.
To był wspaniały czas i niesamowite przeżycia dla wszystkich uczestników. Siła i moc całego wydarzenia na długo wpisała się w ich serca.

Możesz również polubić…

Skip to content