Zbudujmy razem „RODZINNY DOM”!

Zbudujmy razem rodzinny dom     Gmina Krasnobród wspiera inicjatywę Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu i włącza się w zbiórkę funduszy na budowę „Rodzinnego Domu” – Kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami, który powstanie przy ul. Kresowej 24 w Zamościu.

Kilka słów o akcji:
Przez 28 lat wychowankowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu stali się dorosłymi ludźmi. Z powodu ich ciężkiej niepełnosprawności nadal potrzebują wsparcia w postaci terapii, rehabilitacji, opieki. Zwłaszcza, że ich rodzice w nieunikniony sposób starzeją się i …odchodzą.
Dziś nie ma dla nich godnej przyszłości. Aby im pomóc i być z nimi solidarnym w ich dramatycznie trudnej sytuacji musimy wspólnie zbudować dla nich RODZINNY DOM.
To wyzwanie ma cenę: 15 milionów złotych! Zaczęliśmy od pozyskania 2 mln 600 tys. złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.
Startujemy! Wszystkie ręce na pokład! Stańmy się Darczyńcami na trwale zapisanymi jako Owoce Drzewa Wdzięczności Rodzinnego Domu przy ulicy Kresowej w Zamościu i w sercach jego mieszkańców!

     Zbiórka funduszy w Krasnobrodzie odbędzie się w niedzielę 24 marca 2019 roku. Planujemy, aby podobnie jak przy innych akcjach charytatywnych zbiórce towarzyszył koncert, który odbędzie się w Krasnobrodzkim Domu Kultury oraz aukcja.
     Szczegółowy program akcji (zbiórki funduszy i koncertu) będzie podany wkrótce, ale już teraz serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na wolontariuszy, którzy będą zbierali pieniądze do puszek, czekamy na propozycje występów podczas koncertu oraz na fanty do aukcji, która odbędzie się podczas koncertu.
     Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt z KDK, tel. 84 660 71 17.

Może Ci się również spodoba

Skip to content