„Wiosenne spotkania z autorami Lubelszcyzny” – wyniki plastycznej części konkursu

plakat A3W dniu dzisiejszym została rozstrzygnięta plastyczna część VII Konkursu Plastyczno-Recytatorskiego „Wiosenne spotkania z autorami Lubelszczyzny” organizowana przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

 Poniżej przedstawiamy laureatów i wyróżnionych oraz dziękujemy wszystkim, których prace wpłynęły na ten konkurs.

 

 

PROTOKÓŁ

 

z posiedzenia Komisji Konkursowej

Konkursu Plastycznego

zorganizowanego w ramach VII KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO

„ Wiosenne spotkania z AUTORAMI LUBELSZCZYZNY”

Komisja w składzie:

Przewodniczący – Janusz Oś – zastępca burmistrza Krasnobrodu

Członkowie:

1. Urszula Kawa – instruktor plastyki – Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce

2. Barbara Niedźwiedź-Pachołek – instruktor plastyki – Warsztat Terapii Zajęciowej w

   Dominikanówce

3. Marzena Mazurek – instruktor ds. plastyki – Krasnobrodzki Dom Kultury

Dnia 13.03.2019r. dokonała oceny 74prac plastycznych zgłoszonych do konkursu, ustalając następujący werdykt:

 

Kategoria I (kl. I-III)

 

I MIEJSCE – Natalia Gałan – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

II MIEJSCE ex aequo – Magdalena Kudyk i Klaudia Puhacz – Szkoła Podstawowa w Pniówku

III MIEJSCE ex aequo – Kinga Cisek – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

                                       – Martyna Bełz – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

Wyróżnienia:

Laura Kawka – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Wiktoria Holweg – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

Natalia Portka – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Kalina Kostrubiec – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

Aleksandra Przygon – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Filip Głąb – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Agnieszka Bukała – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

 

 

Kategoria II (kl. IV –VI)

 

I MIEJSCE – Maksymilian Pawelec – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

II MIEJSCE Aleksandra Bednarz – Szkoła Podstawowa w Szczebrzeszynie

III MIEJSCE – Małgorzata Szewczuk – Szkoła Podstawowa w Suchowoli

 

Wyróżnienia:

Blanka Zaręba – Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu

Marcelina Mazur – Zespół Szkół w Krasnobrodzie

 

Kategoria III (kl. VII, VIII i Gimnazjum)

 

I MIEJSCE Róża Mazur – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczebrzeszynie

II MIEJSCEKatarzyna Koczot – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

III MIEJSCEAnna Mamełka – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

 

Wyróżnienie :

Aleksandra Głąb – Szkoła Podstawowa w Wysokiem

Galeria

 

Możesz również polubić…

Skip to content