Spotkanie podsumowujące akcję charytatywną „Życie przez całe życie”

IMG 9921Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu buduje dom dla swoich dorosłych podopiecznych, przedsięwzięcie to nazywa się Zbudujmy razem „RODZINNY DOM”!
Stowarzyszenie działa od 1990 roku i jest organizacją pozarządową, zrzeszającą rodziców, opiekunów i przyjaciół dzieci, młodzieży i dorosłych

osób z niepełnosprawnością.
Stowarzyszenie prowadzi unikalną w regionie Polski południowo-wschodniej profesjonalną działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością, szczególnie z wczesnym uszkodzeniem mózgu.
W związku z inicjatywą budowy nowej placówki dla podopiecznych stowarzyszenie „Krok za krokiem” stało się bliższe naszej społeczności lokalnej i szkolnej. 24 marca 2019 r w Krasnobrodzie wolontariusze kwestowali na rzecz budowy domu a po południu w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbył się charytatywny koncert.

Podsumowaniem tych działań było spotkanie wszystkich osób z terenu miasta i gminy Krasnobród , które związane były z akcją charytatywną na rzecz zamojskiego stowarzyszenia.

9 kwietnia w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury wolontariusze z naszego regionu biorący udział w tym przedsięwzięciu odebrali z rąk Kamila Kabasińskiego – przedstawiciela Stowarzyszenia „Krok za krokiem” podziękowania.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content