IX Międzynarodowy Festiwal „Śladami Singera”

11.singer 2019 krasnobrodTo już IX edycja Międzynarodowego Festiwalu „Śladami Singera”, którego głównym organizatorem jest Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN w Lublinie. Jak co roku artyści ze swoim dwudniowym programem przemierzają  lubelszczyznę. Wszystkich „przystanków” jest 12. Oczywiście, odwiedzą także Krasnobród.

Pierwszego dnia – 23 lipca – otrzymamy do ręki gazetę festiwalową „Sztukmistrz Krasnobrodzki”, obejrzymy spektakl „Siedem opowieści nie tylko dla dzieci” w wykonaniu Teatru NN oraz film fabularny „Sztukmistrz z Lublina”, a także plenerową instalację artystyczną „Terytorium Pamięci”.
Drugiego dnia – 24 lipca – po południu będziemy mogli uczestniczyć w happeningu tworzenia ulicy Singera, wspólnie z artystami festiwalowymi, a wieczorem obejrzeć ich w widowisku plenerowym „Przyjaciele Sztukmistrza”.
Widowisko tradycyjnie zbudowane jest z elementów sztuki cyrkowej, teatralnej, tanecznej, fire show, z muzyką na żywo. Wystąpią w nim artyści z Polski, Gambii, Szwajcarii, Izraela, Ukrainy.
Szczegółowy program podany będzie wkrótce na plakatach i w Internecie, ale już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

                                                                                                                                                                                                                       Witold Dąbrowski – Dyrektor Festiwalu
                                                                                                                                                                                                                       Mariola Czapla – Dyrektor KDK

Może Ci się również spodoba

Skip to content