Krasnobród startuje z nową aplikacją mobilną My Local News

aplikacja mobilnaOd 1 lipca w Krasnobrodzie działa nowa aplikacja mobilna!

W dobie powszechnego Internetu i mediów społecznościowych, komunikacja pomiędzy szeroką administracją lokalną, a mieszkańcami staje się jednym z kluczowych elementów.
Właśnie dlatego Gmina Krasnobród uruchomiła aplikację mobilną My Local News, która ma na celu umożliwienie administracji lokalnej dotarcie do mieszkańców z istotnymi dla nich informacjami.
My Local News przeznaczone jest dla mieszkańców zainteresowanych sprawami swojego miejsca zamieszkania lub dowolnego obszaru administracyjnego. Dzięki My Local News dowiemy się o ważnych wydarzeniach dotyczących danej lokalizacji jak i sprawach dnia codziennego, związanych z życiem społecznym.

Aplikacja poinformuje nas między innymi o:
-wydarzeniach kulturalnych,
-gospodarce komunalnej,
-sprawach podatkowych,
-spotkaniach mieszkańców,
-zagrożeniach i niedogodnościach (wyłączenie prądu, gazu, wody),
-utrudnienia komunikacyjne,
-inne ważne sprawy społeczne.

Dzięki aplikacji My Local News wszyscy mieszkańcy, goście, turyści mogą być „na bieżąco” z działaniami i aktualnościami Urzędu lub innych jednostek organizacyjnych Gminy. Korzystając z aplikacji można dowiedzieć się o wszystkich istotnych wydarzeniach jakie były lub dopiero się wydarzą. Aplikacja jest dostępna od 1 lipca, bez żadnych opłat dla użytkowników, jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS.

Żadna rejestracja nie jest konieczna.
Zachęcamy do pobrania!

 

Instrukcja instalacji aplikacji

Możesz również polubić…

Skip to content