XVI Otwarty Turniej Szachowy “Krasnobrodzka Wieża”

DSC 070540 zawodników i zawodniczek wystartowało w tegorocznym Turnieju Szachowym „Krasnobrodzka Wieża”, którego organizatorem jest Burmistrz Krasnobrodu i miejscowy dom kultury. Była to już XVI edycja tego sportowego wydarzenia, które nie traci swoich sympatyków.
W tegorocznych rozgrywkach oprócz szachistów z naszego rejonu znaleźli się także zawodnicy z Warszawy, Leżańska i Grodziska Mazowieckiego.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.00. po oficjalnym otwarciu przez burmistrza Krasnobrodu Kazimierza Misztala.
W miłej atmosferze, zachowując zasady sportowej rywalizacji, szachowe potyczki trwały do godzin popołudniowych
Nad całością turnieju czuwał Kierownik i Sędzia Główny zawodów Ryszard Robola.
Po rozegraniu ostatnich partii nastąpiło podsumowanie i ogłoszenie wyników.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii, z rąk burmistrza otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Najlepszymi w swoich kategoriach zostali:
Kategoria: Turniej Młodzików 10 lat
1 miejsce – Anna Kicińska – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.
1 miejsce – Szymon Kostrubiec – UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski
2 miejsce – Faustyna Czajka – KSz Gambit Przeworsk
3 miejsce – Bartosz Ożóg – MDK Zamość
Kategoria: 11 – 14 lat
1. miejsce – Paweł Gromek – UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski
2. miejsce – Stanisław Kot – UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski
3. miejsce –Magdalena Kicińska – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz
Kategoria: 15 – 18 lat
1. miejsce – Kamil Cisek – UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
2. miejsce –Konrad Mucha – UKS SP1 Leżajsk
3. miejsce – Aleksandra Gromek – UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
Kategoria: OPEN
1. miejsce – Bartosz Pawelec – LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
2. miejsce – Jacek Kiciński – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.
3. miejsce – Maciej Kuźniarz – LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Nagrody specjalne:
– Najmłodsza zawodniczka – Małgorzata Kicińska – UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.
– Najmłodszy zawodnik – Adam Bis – UKS Caissa Warszawa
– Najstarszy zawodnik – Albin Jaworski – BCK Biłgoraj
– Najlepszy zawodnik z gminy Krasnobród – Szymon Margol – SP Krasnobród

Galeria

Może Ci się również spodoba

Skip to content