XIX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu

piłkaKrasnobród-Centrum wygrał tegoroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 15 września, wzięło udział 10 zespołów. Reprezentacje osiedli i miejscowości w gminie Krasnobród rozpoczęły rywalizację od zmagań grupowych. W tej fazie turnieju Krasnobród-Centrum wygrał wszystkie swoje spotkania, strzelając rywalom 16 goli i tracą tylko 2 bramki. W półfinale późniejsi zwycięzcy turnieju zmierzyli się z Wólką Husińską, wygrywając 4:0, a w finale ich przeciwnikiem była reprezentacja Majdanu Wielkiego. W podstawowym czasie gry był bezbramkowy remis, ale w rzutach karnych Krasnobród-Centrum wygrał 2:1.

Seria rzutów karnych była również potrzebna do wyłonienia zespołu, który stanie na trzecim stopniu podium. Najpierw w meczu Krasnobród-Zapiasek – Wólka Husińska był remis 1:1, ale to ta pierwsza ekipa okazała się bardziej skuteczna w rzutach karnych i to ona zajęła trzecie miejsce w niedzielnych zawodach.
W zwycięskiej drużynie Krasnobród-Centrum zagrali: Krystian Siemko, Damian Gmyz, Arnold Pawłowicz, Mateusz Przytuła, Grzegorz Sereda, Wojciech Kurantowicz, Marcin Nowosad, Łukasz Nowosad, Sylwester Kołtun i Tomasz Mielniczek.
Członkowie tej ekipy zdobyli również wyróżnienia indywidualne. „Królem strzelców” został zdobywca 11 goli – Mateusz Przytuła, a najlepszym bramkarzem okazał się Krystian Siemko.
Trzy najlepsze drużyny odebrały puchary, a wszystkie ekipy – nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Wręczali je zastępca burmistrza Krasnobrodu Janusz Oś i dyrektor KDK Mariola Czapla. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Kazimierz Misztal.

Galeria

ias 24

Możesz również polubić…

Skip to content