Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019

PDPZTrwają przygotowania związane z organizacją charytatywnej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Sztab akcji tradycyjnie ma swoją siedzibę w Krasnobrodzkim Domu Kultury.
W dniu 13.11.2019 roku w KDK odbyło się spotkanie organizacyjne, w którym uczestniczyli przedstawiciele współorganizatora akcji, tj. Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie z p. kierownik Bożeną Ożga na czele oraz nauczyciele i uczniowie ze szkół z terenu gminy Krasnobród.
Podczas spotkania ustalono, że w tym roku dary rzeczowe będą zbierane w krasnobrodzkich sklepach w sobotę 23 listopada, a koncert towarzyszący akcji odbędzie się w niedzielę 24 listopada. Podczas koncertu odbędzie się też tradycyjnie aukcja. W niedzielę będą zbierane dary rzeczowe w KDK oraz przy Kaplicy w Kaczórkach.
Serdecznie zapraszamy osoby chętne, które chcą włączyć się do organizacji akcji o kontakt z KDK, osobiście lub pod nr tel. 84 660 71 17. Zgłoszenia wolontariuszy (osoby dorosłe) i przyjaciół akcji (osoby niepełnoletnie) przyjmujemy do piątku (15.11.2019r.). Gdyby ktoś chciał ufundować fanty na aukcję lub w inny sposób wesprzeć koncert i zbiórkę darów – serdecznie zapraszamy.
Szczegóły zbiórki oraz koncertu będą podane już wkrótce na stronach internetowych oraz na plakatach.
                                                                                                                                                                             M. Czapla

Możesz również polubić…

Skip to content