SPOTKANIE W KDK PO ORSZAKU TRZECH KRÓLI

W dniu 17 stycznia 2020 roku w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące V Orszak Trzech Króli, który odbył się 6 stycznia 2020 roku w Krasnobrodzie.
Celem spotkania, którego organizatorami byli Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury było wyrażenie wdzięczności wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu tego wydarzenia. W spotkaniu wziął udział zespół „Wójtowianie”, który miał swój udział w orszaku.
Na początku, w imieniu organizatorów, zebranych na sali widowiskowej, powitała Mariola Czapla – dyrektor KDK. Po powitaniu był czas na wspomnienia orszakowe, czyli oglądanie zdjęć z trasy przemarszu orszaku.
Słowa podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w organizację orszaku zostały utrwalone na specjalnie przygotowanych dyplomach, które wręczali zastępca burmistrza Janusz Oś i dyrektor KDK Mariola Czapla. Zespół tak jak inne grupy, była zaproszona na scenę by uwiecznić na zdjęciu swój udział w tym wydarzeniu, a potem było jedno wspólne pamiątkowe zdjęcie orszakowej rodziny obecnej na sali, które zakończyło pierwszą części spotkania.
W drugiej części, już mniej oficjalnej, był słodki poczęstunek, podczas którego był czas na wspomnienia, rozmowy i integrację. Zarówno pierwsza jak druga cześć spotkania przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze.

Możesz również polubić…

Skip to content