„Zakochaj się w Polsce”- Krasnobród w TVP 1

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku o godz. 8.30 na antenie TVP 1, w ramach cyklu podróżniczo-edukacyjnego pt. „Zakochaj się w Polsce”, został wyemitowany program o Krasnobrodzie. Przewodnikiem po naszym mieście był prowadzący ten program Tomasz Bednarek – aktor oraz prezenter telewizyjny i radiowy, który odwiedza najciekawsze miejsca w Polsce, prezentując ich uroki.
W trwającym 21 minut reportażu przedstawiona została historia miasta, jego walory turystyczne i uzdrowiskowe, a także historia kultu religijnego. Mowa była również o pszczelarstwie i ochronie przyrody. Rozmówcami Tomasza Bednarka byli: Wojciech Sachajko – przewodnik turystyczny, ks. prałat Roman Marszalec z parafii Nawiedzenia NMP, Andrzej Czapla – właściciel pasieki oraz Małgorzata Curyło – główny specjalista ds. ochrony przyrody Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych Oddział w Zamościu.
Wyemitowany na antenie telewizji ogólnopolskiej program to bardzo dobra forma promocji Krasnobrodu. Przekazano w nim wiele ciekawych informacji o naszym mieście, które uzupełniono pięknymi zdjęciami filmowymi wykonanymi z drona, przedstawiającymi nasze miasto z lotu ptaka.

Tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć programu podczas jego premiery zapraszamy do obejrzenia go w Internecie pod linkiem:

https://vod.tvp.pl/video/zakochaj-sie-w-polsce,krasnobrod,45979441.

Cieszy się on dużym zainteresowaniem – ma ponad 68 tys. wyświetleń. Zapraszamy do obejrzenia i promowania go wśród znajomych.

Możesz również polubić…

Skip to content