Letnie kino plenerowe w Krasnobrodzie wystartowało

Pierwsza plenerowa projekcja kinowa już za nami. W sobotę 4 lipca na terenie rekreacyjnym przy ul. Partyzantów w Krasnobrodzie można było zobaczyć pierwszy z czterech filmów zaplanowanych podczas wakacji. Była to komedia kryminalna produkcji USA pt. „Ocean’s 8” – historia  Debbie Ocean (Sandra Bullock), która zbiera żeńską ekipę, aby wspólnie zrealizować bardzo precyzyjnie planowany przez 5 lat skok stulecia – kradzież wartego 150 mln dolarów naszyjnika z dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki. Jak zakończyła się ta historia dowiedzieli się najwytrwalsi widzowie.

Projekcja filmu była zrealizowana zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce (m.in.: ograniczona liczna miejsc – do 150, mierzenie temperatury ciała, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk).

Do tych zasad społeczeństwo jest już przyzwyczajone. Niestety pojawiły się jeszcze dodatkowe utrudnienia dla widzów. Były to… komary, które niestety nie wszystkim kinomanom zgromadzonym w kinie plenerowym pozwoliły na wytrwanie do końca filmu.

Druga projekcja odbędzie się w najbliższą sobotę – 11 lipca o godz. 21.30. Tym razem wyświetlony będzie film pt. „Przepis na miłość” – komedia romantyczna prod. Belgia/Francja. Kolejne projekcje zaplanowano na 1 i 15 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy zaopatrzyli się już w środki przeciw komarom, mamy więc nadzieję, że tym razem nic już nie będzie przeszkadzać widzom w oglądaniu filmu.

Może Ci się również spodoba

Skip to content