Letnie kino plenerowe w Krasnobrodzie na finiszu

„Letnie kino plenerowe 2020 w Krasnobrodzie” zakończyło swoją działalność. Ostatni z 4 seansów odbył się w sobotę 15 sierpnia. Widzowie, którzy licznie zgromadzili się na terenie rekreacyjnym przy ulicy Partyzantów, położonym w sąsiedztwie zalewu, obejrzeli film pt. „Green Book” – dramat/komedia prod. USA.
Wcześniejsze projekcje odbyły się w dniach: 4 lipca – film pt. „Ocean’s 8” (komedia kryminalna produkcji USA), 11 lipca – film pt. „Przepis na miłość” (komedia romantyczna prod. Belgia/Francja) i 1 sierpnia – film pt. „Wszystko albo nic” (komedia romantyczna produkcji czesko-polsko-słowackiej).
Nie wszystko udało się zrealizować zgodnie z planem. Ze względu na pogodę (niska temperatura i opady deszczu) druga projekcja, zamiast w plenerze odbyła się w sali widowiskowej KDK.
Wszystkie projekcje realizowane były zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa obowiązującymi podczas realizacji pokazów kina plenerowego w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce (m.in.: mierzenie temperatury ciała, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, ograniczona liczba miejsc).
Oferta kulturalna w postaci „Letniego kina plenerowego” została przygotowana i zrealizowana z myślą o mieszkańcach miasta i gminy Krasnobród oraz turystach, którzy tak licznie odpoczywają w naszym mieście. Szkoda tylko, że tak niewielu mieszkańców Krasnobrodu i gminy skorzystało z tej propozycji.
Organizatorami kina plenerowego byli Krasnobrodzki Dom Kultury i Burmistrz Krasnobrodu. Sponsorem tego wydarzenia była firma „Rodowita z Roztocza”. Naszemu Sponsorowi składamy serdeczne podziękowanie.
Dziękujemy również wszystkim widzom za wspólnie spędzony czas.

Możesz również polubić…

Skip to content