Ruszyła przedsprzedaż biletów na „Plan na kino – przedstawiają Provident i AXA”

Już można kupić bilety na seanse kinowe, które odbędą się w sobotę 3 października 2020 roku w Krasnobrodzkim Domu Kultury w ramach projektu „PLAN NA KINO – PRZEDSTAWIAJĄ PROVIDENT I AXA”.

Link do przedsprzedaży online: https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/179

Zapraszamy do zakupu biletów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona (może być zajętych tylko połowa miejsc na sali), a w dniu 3 października w KDK będzie można zobaczyć nowości filmowe, takie jak: „Trolle 2” (godz. 14 i 16.00) i „Jak zostać gwiazdą” (godz. 18.00), których premiera kinowa jest dzień wcześniej (02.10.2020r) oraz film pt. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” (godz. 20.30), który w kinach jest od 18 września. Szczegółowe informacje dotyczące filmów.

Projekcje są organizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.  Szczegółowe informacje na temat obowiązków i zaleceń dla widzów oraz szczegółowy regulamin kina są dostępne na https://plannakino.pl/bezpieczenstwo.

Cennik biletów: normalny – 17 zł, ulgowy – 15 zł,

Ważne! Do końca 2020 roku, w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie ma rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecany jest zakup biletów on line i płatności bezdotykowe.

Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Zachęcamy do korzystania z naszego barku kinowego, w którym znajdziecie Państwo zarówno pyszny popcorn, jak i napoje z portfolio grupy Coca-Cola.

Aby z nich skorzystać na sali należy mieć na sobie przyłbicę.

Więcej szczegółów na temat projektu „Plan na kino – przedstawiają Provident i AXA” na www.plannakino.pl oraz  na Facebooku: https://www.facebook.com/events/967552370386352/

Możesz również polubić…

Skip to content