PLAN NA KINO w KRASNOBRODZIE

Kino objazdowe ponownie wyruszyło w trasę i po raz trzeci zawitało do Krasnobrodu. Dzięki Provident i AXA widzowie z miejscowości, w których nie ma kina, mogą przeżywać filmowe emocje na dużym ekranie, oglądając najnowsze produkcje filmowe.
Na trasie akcji „Plan na Kino” znalazł się również Krasnobród, gdzie w sobotę, 3 października, w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury miał miejsce jednodniowy maraton filmowy.
Organizatorzy zapewnili profesjonalny sprzęt projekcyjny zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku oraz kinowy barek z nieodzownym popcornem. W naszym mieście odbyły się cztery projekcje – pierwsza rozpoczęła się o godz. 14.00, natomiast ostatni seans o 20.30. Dla miłośników kina przygotowano 3 premierowe produkcje, tak dobrane aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi widzowie mogli obejrzeć animowaną komedię „Trolle 2”, a starsi komedię obyczajową „Jak zostać gwiazdą” i dramat „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W tym miejscu warto wspomnieć, że dwa pierwsze tytuły miały swoją premierę dzień przed krasnobrodzką projekcją, a ostatni zaledwie 18 września.
W związku ze stanem epidemii, wszystkie projekcje odbyły się w reżimie sanitarnym.

Możesz również polubić…

Skip to content