Prośba do wszystkich Wiernych, którzy chcą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Księdza Prałata Romana Marszalca

Informujemy, że ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia z nią związane, we Mszy św. pogrzebowej Księdza Prałata Romana Marszalca, która będzie odprawiona w dniu 8 grudnia 2020 r. o godz. 14.00 w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie, będzie mogła uczestniczyć ograniczona liczba osób.

W związku z powyższym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich zwracamy się z prośbą, aby łączyć się z nami duchowo w modlitwie i uczestniczyć w tej uroczystości za pośrednictwem łączy internetowych. Transmisja będzie dostępna na kanale Yuotube Parafii Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie. W celu przygotowania jak najlepszej transmisji z pożegnania Księdza Prałata Romana Marszalca została zaangażowana profesjonalna firma, która za pośrednictwem 3 kamer, będzie przekazywała przebieg uroczystości pogrzebowych w Krasnobrodzkim Sanktuarium Maryjnym.

Dla tych, którzy nie będą mogli łączyć się z krasnobrodzkim Sanktuarium poprzez Internet i uczestniczyć w tych uroczystościach w czasie rzeczywistym, nagranie będzie potem udostępnione w Internecie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

Ks. Eugeniusz Derdziuk – Proboszcz Parafii Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie

Może Ci się również spodoba

Skip to content