XXVI GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolaka organizowany przez Krasnobrodzki Dom Kultury ma swoją długoletnią tradycję i jest jedną z najbardziej radosnych imprez organizowanych dla dzieci z miasta i gminy Krasnobród.
W tym roku odbyła się już XXVI edycja tego wydarzenia. I choć sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie pozwala na organizowanie wielu wydarzeń, to twórcy tego wokalnego spotkania dla najmłodszych nie poddali się i postanowili, że tradycji stanie się za dość i maluchy zaśpiewają. Konkurs odbył się w formie ONLINE.
Jednak mimo to, odpowiedź na zaproszenie do udziału w tegorocznej, innej niż wszystkie dotychczasowe edycje była wspaniała.
Do organizatorów nadesłano nagrania z całej gminy – wszystkich punktów, które do tej pory brały udział w tym przedsięwzięciu.
Bardzo dziękujemy wszystkim małym wokalistom za udział w konkursie oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali ich występy.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prezentacji.

Informujemy również, że dyplomy i upominki dla wszystkich wokalistów można odbierać w Krasnobrodzkim Domu Kultury od 14 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 8 do 16.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content