Eliminacje Rejonowe do XXVII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika – Będzin 2021

Krasnobrodzki Dom Kultury już po raz kolejny jest organizatorem Eliminacji Rejonowych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Festiwal ten jest nie tylko wielkim wydarzeniem promującym młode talenty ale również doskonałą okazją do przypomnienia i przybliżenia roli polskiej tradycji kolędowania.
Ze względów epidemiologicznych tegoroczna edycja Festiwalu zdecydowanie różni się od poprzednich, bowiem jej uczestnicy swoje zgłoszenia przysyłali w formie plików wideo.
Do krasnobrodzkich eliminacji zgłoszonych zostało 28 podmiotów wykonawczych, których prezentacje już w najbliższą sobotę 19 grudnia oceni Jury w składzie: Beata Buczek, Barbara Rabiega i Aneta Krupa.
Zgodnie z regulaminem komisja oceniająca, spotka się w siedzibie Krasnobrodzkiego Domu Kultury, gdzie obejrzy i wysłucha wszystkich zgłoszeń, które spełniły warunki formalne zawarte w regulaminie festiwalu. Nagrania wideo, które nie będą spełniały regulaminowych wymagań zostaną zdyskwalifikowane.
Wyniki eliminacji oraz protokół z obrad jury zostaną podane na stronie Krasnobrodzkiego Domu Kultury i Facebooku.

Możesz również polubić…

Skip to content