Dofinansowania dla Krasnobrodzkiego Domu Kultury z programów MKDNiS 2021

Z radością informujemy, że Krasnobrodzki Dom Kultury dwukrotnie znalazł się na listach pozytywnie rozpatrzonych wniosków do programów Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021.
Pierwszy z wniosków złożony był do programu „Edukacja Artystyczna” i dotyczy organizacji „XIII Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Sanktuarium NNMP w Krasnobrodzie”, który odbędzie się w ramach XV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Per Artem ad Astra”. Wniosek otrzymał dofinansowanie w wysokości 15.000,00 zł.
Drugi pozytywnie rozpatrzony wniosek na zadanie pn. „Krasnobrodzka kultura w plenerze – zakup sceny mobilnej na potrzeby wydarzeń i edukacji kulturalnej” otrzymał dofinansowanie w kwocie 65.000,00 zł z programu „Infrastruktura domów kultury”.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wniosków, które zostały dobrze ocenione przez ekspertów i otrzymały pozytywną ocenę uprawniająca do dofinansowania.
Po podpisaniu umów z instytucjami zarządzającymi tymi programami będziemy mogli przystąpić do realizacji dofinansowanych zadań.

Mariola Czapla – dyrektor KDK

Możesz również polubić…

Skip to content