„Wybierz #KierunekLubelskie” – X Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”

Rusza X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszą fotografię z Lubelskiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs wpisuje się w ideę kampanii promocyjnej: „Wybierz #KierunekLubelskie”.
W konkursie, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mogą uczestniczyć zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną czy reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko. Zdjęcia mogą także nadesłać osoby niepełnoletnie, pod warunkiem, że wykonały je samodzielnie i do zgłoszenia dołączona jest zgoda rodziców lub opiekunów. Nagrody to karty zakupowe o wartości 2000 zł. za zajęcie pierwszego miejsca, 1000 zł. za miejsce drugie, 500 zł za zajęcie miejsca trzeciego. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy wydawnictw i materiałów promocyjnych „Lubelskie. Smakuj życie!”.
Uczestnicy konkursu mogą nadesłać do pięciu zdjęć. Fotografie oceni jury, w którym zasiądą doświadczeni fotograficy: Piotr Maciuk – członek Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga; Jacek Zaim – członek Fotoklubu RP oraz Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP oraz Mikołaj Majda – fotografik prasowy i reklamowy z Agencji Ivent Mikołaj Majda.
Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, opublikowane w wydawnictwach promujących Region Lubelski oraz zilustrują informacyjne i promocyjne strony i profile społecznościowe województwa. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na rok 2022.
Termin nadsyłania prac mija 15 października br. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w grudniu.
Szczegóły dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie www.promocja.lubelskie.pl. Informacje można uzyskać również pod numerami telefonów: 81 441 67 86 lub 81 441 65 78.

Możesz również polubić…

Skip to content