UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!

W najbliższy wtorek to jest 10.08.2021 roku przez gminę Krasnobród przejedzie 78 wyścig kolarski Tour de Pologne. Jest to historyczne wydarzenie dla naszej gminy jak i dla całego regionu.
W związku z tym wydarzeniem nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
10 sierpnia, czyli w dniu wyścigu, w godzinach 13:30-15:00 całkowicie wyłączony z ruchu zostanie odcinek będący trasą przejazdu zawodników.
W tym czasie policja i służby porządkowe, będą kierować ruchem ręcznie, dlatego apelujemy o stosowanie się do wszystkich komunikatów i zaleceń funkcjonariuszy.

W tym dniu od godziny 13.30 zostaną całkowicie lub częściowo zamknięte ulice:

 1. Aleja N.M.P.
 2. Tomaszowska (częściowo)
 3. 3-go Maja
 4. Kościuszki,
  Dodatkowo parkowanie wzdłuż tych ulic w dniu wyścigu jest zakazane.
  Wyjazd z parkingów, prywatnych posesji, uliczek osiedlowych, zatok, dróg polnych, leśnych i dojazdowych w godzinach zamknięcia ulic, jest zakazany.
  Mieszkańców wiosek, które znajdują się na trasie wyścigu (Hutków, Majdan Wielki, Wólka Husińska), prosimy o zamknięcie zwierząt wolnochodzących i niewyprowadzanie zwierząt w czasie trwania i bezpośrednio przed przejazdem kolarzy.
  Z niecierpliwością czekamy na to wielkie wydarzenie i apelujemy do wszystkich fanów kolarstwa i nie tylko o bezpieczne kibicowanie sportowcom w wyścigu.

Możesz również polubić…

Skip to content