78. Tour de Pologne w Krasnobrodzie

Już jutro, we wtorek 10 sierpnia 2021 roku, będziemy gościli w Krasnobrodzie i miejscowościach naszej gminy organizatorów i zawodników wielkiej międzynarodowej imprezy sportowej – 78. TOUR DE POLOGNE.
Kolarze przejadą przez Hutków, Majdan Wielki, Krasnobród i Wólkę Husińską pokonując drugi etap wyścigu o długości ponad 200 km, prowadzący z Zamościa do Przemyśla.
W Krasnobrodzie, w sąsiedztwie Krasnobrodzkiego Domu Kultury, będzie miała miejsce LOTNA PREMIA LOTTO, a w Wólce Husińskiej PREMIA GÓRSKA III kategorii.
W Krasnobrodzie zawodnicy będą około godz. 14.30, ale już od godz. 13.00 na placu Siekluckiego będziemy oczekiwali na uczestników wyścigu. Czas umilał będzie występ zespołu folklorystycznego „Wójtowianie”.
W celu promocji naszego miasta, na łące przy ulicy 3 Maja (w sąsiedztwie stacji paliw) powstała, z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Krasnobrodzie, a wykonana przez pracowników spółdzielni Socjalnej „Źródło”, naturalna wizytówka – herb miasta wraz z jego nazwą oraz skrótem nazwy wyścigu – wycięte z trawy. Będzie ona widoczna dla kamer telewizyjnych umieszczonych w helikopterach relacjonujących zawody.
Ponadto zostały zamówione trzy duże banery z herbem Krasnobrodu, które będą umieszczone w różnych miejscach – dwa w Krasnobrodzie i jeden w Wólce Husińskiej, w sąsiedztwie lokalizacji górskiej premii.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom oraz do fotografowania tego historycznego dla naszej gminy wydarzenia.
Zapraszając do wspólnego kibicowania przypominamy też o utrudnieniach związanych z organizacją Tour de Pologne. Całkowite zamknięcie ruch na trasie wyścigu nastąpi od godz. 13.30 do odwołania.
Szczegóły dotyczące obostrzeń i utrudnień.
Pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa, aby zarówno dla zawodników jak i kibiców ta piękna impreza sportowa dobrze się zakończyła.

Możesz również polubić…

Skip to content