„WDZIĘCZNI ZA WOLNOŚĆ” – KONCERT ONLINE ZESPOŁU KRASNOBRODZKI GOSPEL z okazji Święta Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 2021, tak jak i rok wcześniej, odbyły się z ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Uroczystości 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny odprawioną w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie.
Dalsza część uroczystości miała miejsce przy pomniku 100-lecia Odzyskania Niepodległości, gdzie udały się delegacje oraz orkiestra. Tam, po odśpiewaniu Hymnu Państwowego przy akompaniamencie Krasnobrodzkiej Orkiestry Dętej, odbyło się złożenie wiązanek przez delegacje.
O godz. 15.00 rozpoczęła się część artystyczna – koncert zespołu Krasnobrodzki Gospel pt. „Wdzięczni za wolność”, który można było zobaczyć za pośrednictwem transmisji online prowadzonej z Krasnobrodzkiego Domu Kultury.
Piękny muzyczny scenariusz przeplatany był wzruszającymi filmami z udziałem dzieci, które w wymownych scenach wyrażały swoją wdzięczność za wolność. Nagranie dostępne jest w Internecie.
Wszystkich, którzy nie mogli zobaczyć transmisji „na żywo” podczas Święta Niepodległości zapraszamy do obejrzenia koncertu na kanale YouTube Krasnobrodzkiego Gospelu

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content