POMOC  RZECZOWA WCIĄŻ POTRZEBNA

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Krasnobród!

Dziękujemy za dotychczas przekazane dary.

Potrzeby są jednak coraz większe, więc nasze zasoby szybko się uszczuplają. Dary zebrane w naszym Punkcie Pomocy Ukrainie trafiają do osób przybyłych z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w Krasnobrodzie i okolicznych miejscowościach. Dostarczane są też na granicę dla osób przybywających do naszego kraju, a także na teren Ukrainy.

ZBIERAMY:

– koce, karimaty, śpiwory, rękawice męskie, latarki, czołówki, baterie,

– środki czystości: proszki i płyny do prania (najlepiej w mniejszych opakowaniach, gdyż można nimi obdzielić więcej osób) płyny do mycia naczyń, podłóg i czyszczenia armatury łazienkowej)

– środki higieny osobistej: szampony, mydła dla dorosłych, żele i oliwki dla dzieci, pampersy dla dzieci (rozmiary 5 i 6), gąbki do kąpieli, golarki jednorazowe,

– artykuły żywnościowe o długim terminie ważności, m. in.: konserwy, dżemy, zupki „chińskie”,

– inne artykuły żywnościowe: mleko i przetwory mleczne, wędliny pakowane,

– artykuły medyczne: środki opatrunkowe i do dezynfekcji, tabletki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i od bólu gardła, dla dzieci i dorosłych,

– artykuły szkolne (kredki, flamastry, długopisy, farby, kolorowanki itp.)

– zabawki, gry planszowe, puzzle itp.

Potrzebna jest też bielizna damska i męska, rajstopy – TYLKO NOWE RZECZY.

Dary przyjmowane są w PUNKCIE POMOCY DLA UKRAINY, który mieści się w Krasnobrodzkim Domu Kultury, ul. 3 Maja 26 w Krasnobrodzie. Zapraszamy codziennie w godz. 8.00 – 19.00. Możliwe jest dostarczenie darów również w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu – kontakt tel. 502 368 505.

Możesz również polubić…

Skip to content