POTRZEBNA ODZIEŻ WIOSENNA

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Krasnobród!

Dziękujemy za wszelką pomoc udzieloną osobom, które przybyły z okupowanej Ukrainy i znalazły schronienie na terenie miasta i gminy Krasnobród.

Osoby te dalej potrzebują wsparcia. W związku ze zmianą pogody, obecnie bardzo potrzebna jest odzież wiosenna, a w szczególności buty (sportowe i inne wygodne do chodzenia) oraz kurtki dla dzieci, młodzieży – dziewcząt i chłopców oraz osób dorosłych – głównie dla pań.
Przyjmowane będą TYLKO RZECZY CZYSTE I W DOBRYM STANIE.

W dalszym ciągu ZBIERAMY także:

  • środki czystości: proszki i płyny do prania (najlepiej w mniejszych opakowaniach, gdyż można nimi obdzielić więcej osób) płyny do mycia naczyń, podłogi i czyszczenia armatury łazienkowej)
  • środki higieny osobistej: szampony, żele do kąpieli i mydła dla dorosłych, żele i oliwki dla dzieci, pampersy dla dzieci (duże rozmiary 5 i 6), gąbki do kąpieli, golarki jednorazowe,
  • artykuły żywnościowe o długim terminie ważności, m. in.: konserwy, dżemy, warzywa w puszkach, kasze różnego rodzaju, cukier, olej, płatki śniadaniowe, itp.
  • inne artykuły żywnościowe: mleko i przetwory mleczne, wędliny pakowane, herbatę, kawę,
  • artykuły medyczne: środki opatrunkowe, tabletki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i od bólu gardła, dla dzieci i dorosłych, syropy,
  • artykuły szkolne: zeszyty kredki, flamastry, długopisy, farby, kolorowanki itp.,
  • gry planszowe, puzzle itp.

Potrzebna jest też bielizna damska i męska, rajstopy – PRZYJMUJEMY TYLKO NOWE RZECZY.

Dary przyjmowane są w PUNKCIE POMOCY DLA UKRAINY, który mieści się w Krasnobrodzkim Domu Kultury, ul. 3 Maja 26 w Krasnobrodzie.
Zapraszamy codziennie w godz. 8.00 – 19.00.
Możliwe jest dostarczenie darów również w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu – kontakt tel. 502 368 505.

Za okazaną pomoc z góry dziękujemy.

Możesz również polubić…

Skip to content