XVII MAJÓWKA ROZTOCZAŃSKA – 1 MAJA – OTWARTE WĘDKARSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do kalendarza krasnobrodzkich wydarzeń kulturalnych powróciła Majówka Roztoczańska, która odbyła się w dniach 1 i 3 maja 2022 roku.
Jej organizatorami byli Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury, a współorganizatorami i partnerami: Parafia Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie, Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie, Fundacja „Roztocze Epic”.
A oto co wydarzyło się podczas XVII Majówki Roztoczańskiej w Krasnobrodzie:

1 maja 2022 (niedziela)
Zawody wędkarskie
Majówka rozpoczęła się w niedzielę 1 maja bardzo wcześnie rano, bo już o godz. 7.00 rozpoczęły się Otwarte Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Zamojskiego i o Mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego. Łowienie trwało do godz. 11.00, potem zważono złowione ryby i ustalono wyniki.
W zawodach zorganizowanych przez Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie, które odbyły się nad krasnobrodzkim zalewem wzięło udział 29 uczestników.
Zwycięzcami zawodów zostali:
I miejsce – Piotr Milczuk
II miejsce – Wiktor Kostrubiec
III miejsce – Maciej Lizut.
W podsumowaniu zawodów uczestniczył Wicestarosta Zamojski Witold Marucha, który wręczył nagrody najlepszym wędkarzom. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Zamościu.
Na zakończenie Prezes Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego Wiesław Tkaczyk podziękował wędkarzom za udział w zawodach, a Panu Staroście za ufundowanie nagród oraz za wspieranie działalności KTW.

Galeria

Może Ci się również spodoba

Skip to content