XVII MAJÓWKA ROZTOCZAŃSKA – 3 MAJA- „ROZTOCZE EPIC” MTB MARATON ROWEROWY

Wyścig rowerowy Roztocze Epic MTB Maraton – Krasnobród „Pokonaj siebie”

            O godz. 11.00 na stadionie sportowym w Krasnobrodzie rozpoczął sięWyścig rowerowy Roztocze Epic MTB Maraton – Krasnobród „Pokonaj siebie”. Wyścig był zorganizowany w ramach cyklu wyścigów rowerowych „Roztocze Epic MTB Maraton” i był imprezą otwartą, w której mogli wziąć udział zarówno amatorzy jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych.

                Wyścig miał na celu: popularyzację amatorskich wyścigów kolarstwa MTB oraz różnych, innych form aktywnego wypoczynku na rowerach górskich wśród młodzieży i dorosłych, poznanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Polski południowo-wschodniej, popularyzację kolarstwa górskiego oraz zdrowego i kulturalnego sposobu spędzania wolnego czasu, umożliwienie współzawodnictwa zawodników w maratonach, poprzez połączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą, wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych.

                W wyścigu wzięło udział ponad 80 zawodników z różnych części kraju. Gościliśmy zawodników między innymi z: Warszawy, Stalowej Woli, Rzeszowa, Niska, Lublina, Puław, Kraśnika, Włodawy, Krasnegostawu, Legionowa, Biłgoraja, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego. Kolarze mieli do pokonania trasę o długości ok. 48 km.

                Podczas zawodów obecny był burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal, który kibicował kolarskim zmaganiom i na zakończenie wręczał nagrody zwycięzcom.

                Wynik zawodów: http://time2go.pl

                XVII Majówka Roztoczańska była zorganizowana w ramach obchodzonej w tym roku rocznicy 450-lecia Krasnobrodu.

Galeria

Może Ci się również spodoba

Skip to content