KONCERT MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY DETEJ CZEMIERNIKI – RADZYŃ PODLASKI

Na początku lipca w Krasnobrodzie przebywali członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Czemierniki – Radzyń Podlaski, która działa pod kierunkiem kapelmistrza Tomasza Nurzyńskiego.
Podczas trzydniowego pobytu w naszym mieście młodzi muzycy wraz z opiekunami nie tylko korzystali z uroków Krasnobrodu, ale również uczestniczyli w próbach, podczas których pracowali nad swoim repertuarem.
Swoje umiejętności zaprezentowali przed krasnobrodzką publicznością podczas koncertu w dniu 5 lipca 2022 roku na scenie plenerowej nad zalewem. Jak się okazało były to nie tylko umiejętności gry na instrumentach dętych, ale również wokalne kapelmistrza i członków orkiestry.
W podziękowaniu za koncert były brawa publiczności i podziękowania od dyrektora Krasnobrodzkiego Domu Kultury.
Warto tu wspomnieć, że nie był to pierwszy występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Czemierniki – Radzyń Podlaski w Krasnobrodzie, gdyż koncertowała ona już w naszym mieście w latach poprzednich jako uczestnik przeglądu orkiestr dętych organizowanego latem przez Burmistrza Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury.
Zapewne będziemy mieli okazję jeszcze posłuchać muzyki w wykonaniu tej orkiestry, bo jak zapowiedział kapelmistrz Tomasz Nurzyński, chętnie skorzystają z zaproszenia organizatorów i przyjadą do Krasnobrodu na kolejną edycję przeglądu.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content