KOLEJNE SPOTKANIE Z ARTYSTAMI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU „ŚLADAMI SINGERA”

Już jutro w Krasnobrodzie po raz kolejny zagoszczą artyści Międzynarodowego Festiwalu „Śladami Singera”.

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia festiwalowe. Rozpoczynamy we wtorkowy wieczór 26 lipca w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury, gdzie o godzinie 18.00 odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego „Gimpel the Fool returns to Poland” (Gimpel Głupek wraca do Polski); oraz projekcja skróconej wersji programu publicystycznego „W powiększeniu – Isaac Bashevis Singer”. Dzięki bohaterom programu poznamy ważne fakty dotyczące życia i twórczości Noblisty.

Natomiast w środę 27 lipca w Krasnobrodzkim Domu Kultury o godzinie 19.00 przedstawiony zostanie monodram „Ostatni demon” inspirowany opowiadaniem I.B. Singera o tym tym samym tytule w wykonaniu Witolda Dąbrowskiego z towarzyszeniem Mateusza Strzempy (akordeon). Ta specjalna festiwalowa wersja będzie odnosiła się do lokalnej historii Krasnobrodu.

Potem na Placu Siekluckiego o godzinie 20.00 rozpocznie się coroczny spektakl plenerowy z muzyką na żywo z elementami cyrku, akrobatyki powietrznej, tańca, beatboxu, teatru ognia. „Przyjaciele Sztukmistrza 2022”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – WSTĘP WOLNY

Może Ci się również spodoba

Skip to content