29. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK im. Księdza Kazimierza Szwarlika BĘDZIN 2023 – ELIMINACJE REJONOWE w KRASNOBRODZIE

W najbliższą sobotę 17 grudnia 2022 r. już po raz kolejny w Krasnobrodzkim Dom Kultury odbędą się Eliminacje Rejonowe Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika – Będzin 2023.
Festiwal to nie tylko wielkie wydarzenie promujące młode talenty, ale również doskonała okazja do przypomnienia i przybliżenia roli polskiej tradycji kolędowania.
W tym roku do krasnobrodzkich eliminacji zgłosiło się 20 podmiotów wykonawczych, które zaczną kolędową rywalizację o godzinie 10.00.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do uczestników o przyjazd na przesłuchania w wyznaczonych godzinach.
Po przesłuchaniach i obradach Jury wyniki eliminacji podane będą na stronie Krasnobrodzkiego Domu Kultury i Facebooku.
Laureaci krasnobrodzkich przesłuchań będą reprezentowali nasz region w przesłuchaniach finałowych, które odbędą się w dniach 12-14 stycznia 2023 roku w Będzinie, natomiast 15 stycznia 2023 r. o godz. 16.00 odbędzie się Koncert Galowy z ogłoszeniem zdobywcy Grand Prix.
Uczestnictwo w przesłuchaniach jest równoznaczne ze zgodę na wykorzystanie przez KDK wizerunku medialnego – upowszechnianie zdjęć oraz materiałów filmowych w celach sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych.

Możesz również polubić…

Skip to content