KONKURS WIELKANOCNY – WYNIKI
Dzisiaj tj. 30 marca 2023r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury dokonano oceny prac w tegorocznym „Konkursie Wielkanocnym na najładniejszą kartkę, palmę, pisankę lub stroik”. Oficjalne otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród, odbędzie się w Krasnobrodzkim Domu Kultury w najbliższy poniedziałek 03.04.2023r. o godz. 15.00.
Poniżej wyniki.
Najładniejsza PISANKA – wpłynęło 5 prac
Kategoria Przedszkolaki: – Prace nie wpłynęły
Kategoria kl. 0 –III:
Kuba Rajtak – Krasnobród
Kategoria kl. IV–VI:
Faustyna Skiba – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria kl. VII–VIII, niepełnoletni uczniowie szkół średnich
Kamil Piela – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria Dorośli: – Prace nie wpłynęły
Najładniejsza PALMA – wpłynęło 7 prac
Kategoria Przedszkolaki: – Prace nie wpłynęły
Kategoria kl. 0–III:
Marta Lalik – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim
Kategoria kl. IV–VI:
Kamil Gałka – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
WYRÓŻNIENIE: Weronika Tyrka, Magdalena Kozdra – Zespół Szkół w Krasnobrodzie,
Kategoria kl. VII–VIII, niepełnoletni uczniowie szkół średnich
Jagoda Skiba – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
WYRÓŻNIENIE:
Kacper Kostrubiec – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria Dorośli: – Prace nie wpłynęły
Najładniejszy STROIK – wpłynęło 15 prac
Kategoria Przedszkolaki:
WYRÓŻNIENIE: Milan Nowak, Kuba Nizio – Przedszkole w Krasnobrodzie
Kategoria kl. 0–III:
Beatka Wierzbicka – Krasnobród
WYRÓŻNIENIE:
Marcel Zając – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
Amelia Jaszcz – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim
Kategoria kl. IV–VI:
Paweł Lalik – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
WYRÓŻNIENIE:
Zuzanna Zdżytowska – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
Kategoria kl. VII–VIII, niepełnoletni uczniowie szkół średnich
WYRÓŻNIENIE
Bartosz Zawiślak – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria Dorośli: Prace nie wpłynęły
Najładniejsza KARTKA – wpłynęło 31 prac
Kategoria Przedszkolaki:
Milena Hajdamaszek – Szkoła podstawowa w Kaczórkach
WYRÓŻNIENE:
Agata Skiba – Krasnobród, Gabriela Umińska – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
Kategoria kl. 0–III:
Piotr Bucior – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
WYRÓŻNIENIE:
Mikołaj Wereski – Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim
Emily Leszczyńska – Szkoła podstawowa w Kaczórkach
Kategoria kl. IV–VI
Weronika Tytuła – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Miłosz Mazurkiewicz – Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
WYRÓŻNIENIE:
Lena Kostrubiec – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria kl. VII–VIII, niepełnoletni uczniowie szkół średnich:
Kacper Kostrubiec – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
WYRÓŻNIENIE: Kamil Piela – Zespół Szkół w Krasnobrodzie
Kategoria Dorośli: – Prace nie wpłynęły