KONCERT DLA RODZICÓW

Koncert dla Rodziców organizowany rokrocznie przez Krasnobrodzki Dom Kultury, w tym roku wyjątkowo odbył się w plenerze.
Stało się tak za sprawą zaproszenia, które otrzymaliśmy od organizatorów Rodzinnego Pikniku Informacyjnego, zorganizowanego w Hucisku.
To właśnie tam, w pięknych okolicznościach przyrody uczestnicy zajęć artystycznych prowadzonych w domu kultury zaprezentowali się w programie przygotowanym specjalnie dla najukochańszych osób na świecie – Rodziców.
Koncert rozpoczęli najmłodsi artyści, którzy uczestniczą w zajęciach teatralnych. Słowa powitania oraz wiersz dla mamy i taty wyrecytowały Ola Jarszak i Beatka Wierzbicka. Tuż po nich zaprezentowała się najmłodsza grupa teatralna „Babiniec Junior” w wykonaniu , której można było zobaczyć inscenizację pt. „Super mamy”. Potem na scenie wybrzmiały piękne piosenki w wykonaniu Magdaleny Burak i Wiktorii Machlarz.
Kolejnym punktem koncertu była inscenizacja pt. „ Baśniowy ambaras”, którą przygotowała starsza grupa teatralna. Humorystyczny scenariusz i przygotowanie aktorów – amatorów zostało nagrodzone gromkimi brawami.
Dalszą część koncertu stanowiły prezentacje wokalne i instrumentalne. Tym razem piosenki można było usłyszeć w wykonaniu kolejnych wokalistek, które swój głoś szlifują pod okiem instruktora ds. wokalu -Anety Krupy, a były to: Iga Piotrowska, Karolina Bukała, Beatka Wierzbicka, Lea Korniewska, Kinga Cisek oraz Agata Włodarczyk. Wszystkie solistki wypadły znakomicie, ale to nie był koniec muzycznych niespodzianek przygotowanych na to popołudnie.
Swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali również podopieczni kapelmistrza Mateusza Krawca, którzy zagrali na trąbkach. W ich wykonaniu usłyszeliśmy utwory z gatunku muzyki rozrywkowej, a dla publiczności zagrali: Jagoda Skiba, Dawid Kwiatkowski i Patryk Włodarczyk.
Koncert dla Rodziców za nami, pogoda dopisała, a miła atmosfera sprawiła, że wydarzenie to pozostanie we wspomnieniach na długo.
W imieniu kadry Krasnobrodzkiego Domu Kultury oraz dzieci i młodzieży z kół zainteresowań, bardzo dziękujemy KGW Hucisko – głównemu organizatorowi tego wydarzenia za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy mieć swój udział w imprezie promującej nie tylko miejscowość Hucisko ale także propagującej rodzinne spędzanie czasu na łonie natury.

Galeria

Możesz również polubić…

Skip to content