PREMIEROWE HITY W KRASNOBRODZKIM KINIE

Już od 13 października kolejne premiery w krasnobrodzkim kinie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dwie znakomite propozycje:

CHŁOPI
powieść Władysława Reymonta zaprezentowana na nowo dzięki technice animacji malarskiej.
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

„Chłopi” zostali zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”.
„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara
Film – od lat 13, czas trwania 116 minut

PSI PATROL:WIELKI FILM
Jest jeden taki patrol – PSI PATROL
Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń.
Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy wróg piesków Humdinger ucieka z więzienia i łączy siły z Victorią, która jest naukowcem. Oboje planują ukraść niezwykłe moce. Gdy los Miasta Przygód wisi na włosku, Kosmopieski muszą powstrzymać złoczyńców, zanim będzie za późno.

Skye przekona się w końcu, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.
Czas trwania 91 minut, animacja

Film poza regularnymi seansami repertuarowymi, możemy zagrać w innym, ustalonym indywidualnie terminie – dla grup zorganizowanych.

Telefon kina – 691762141

Możesz również polubić…

Skip to content