KOLĘDY POLSKICH POKOLEŃ – KONCERT ZESPOŁU „KRASNOBRODZKI GOSPEL”

Długo opadały w nas emocje i ciężko było wrócić do rzeczywistości bo koncert, który odbył się 28 stycznia Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie był naprawdę niezwykły. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zechcieli poświęcić dwie godziny niedzielnego wieczoru i spędzić je z nami na wspólnym kolędowaniu. Było Was naprawdę dużo a Wasze gesty, ciepłe spojrzenia i dobre słowa znaczą dla nas ogromnie wiele. Dziękujemy również Wicemarszałkowi Województwa Lubelskiego Michałowi Mulawie oraz burmistrzowi Miasta i Gminy Krasnobród Kazimierzowi Misztalowi za obecność i przemiły gest w postaci czerwonych róż dla wszystkich występujących. Ogromne podziękowania należą się dyrekcji i pracownikom Krasnobrodzkiego Domu Kultury za nieustające wsparcie a w szczególności pani Marioli Kaweckiej, która już trzeci rok z rzędu wspiera nas jako konferansjerka podczas trasy projektowej. W swoich podziękowaniach nie możemy pominąć gospodarza Parafii Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie oraz księdza Łukasz Kolasa za ogromną pomoc w realizacji koncertu.
W cudowny sposób oświetliła nas i nagłośniła firma Fonia a cudowne zdjęcia zawdzięczamy firmie HD Studio Kominek. Nie możemy także zapomnieć o wolontariuszach ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ZS w Krasnobrodzie, którzy pomogli w zbiórce charytatywnej na rzecz potrzebującej Wiktorii. Sporo tych podziękowań ale bez każda z wyżej wymienionych osób przyczyniła się do sukcesu tego projektu. Kilka słów o projekcie: Kolędy Polskich Pokoleń to nowatorski projekt artystyczny i edukacyjny, którego celem było ukazanie piękna polskich kolęd i pastorałek wraz z popularyzacją wiedzy o dziejach Polski, o losach wielu
pokoleń Polaków. Sukces poprzednich dwóch cykli wydarzenia odbywających się w latach 2022-2023 w największych miastach regionu lubelskiego skłonił nas do kontynuacji projektu, w kolejnych miejscach naszego regionu. W tym roku koncerty odbyły się w czterech dużych ośrodkach naszego regionu, w czterech pięknych oraz symbolicznych przestrzeniach kościołów w Kraśniku, Lublinie, Chełmie oraz w naszym Krasnobrodzie.
Projekt był realizowany dzięki wsparciu finansowemu partnera strategicznego
Województwa Lubelskiego w ramach programu „WARTO BYĆ POLAKIEM”

FOTO -HD Studio Kominek

Możesz również polubić…

Skip to content