KONCERT KRASNOBRODZKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W KRASNOBRODZIE

24 kwietnia Krasnobrodzka Orkiestra Dęta koncertowała w Zespole Szkół w Krasnobrodzie. A tak o spotkaniu z grupą muzyków pisali odbiorcy koncertu.

„Uczniowie Zespołu Szkół w Krasnobrodzie mieli przyjemność gościć Krasnobrodzką Orkiestrę Dętą. Warto zaznaczyć, że jej szeregi zasilają również uczniowie naszej szkoły. Orkiestra jest miejscem, gdzie utalentowani młodzi muzycy rozwijają swoje pasje. Członkowie orkiestry zaprezentowali swoje umiejętności gry na różnych instrumentach dętych. Ich gra była nie tylko imponująca pod względem technicznym, ale przede wszystkim przesiąknięta miłością do muzyki. Orkiestra zaprezentowała znane utwory muzyczne w brawurowym wykonaniu. Były to min. motywy ze znanych bajek, takich jak „Smerfy” czy Psi patrol”. Spotkanie było dla uczniów niezwykłą inspiracją, zachęcającą ich do rozważenia przystąpienia do Krasnobrodzkiej Orkiestry Dętej lub nauki gry na instrumentach dętych.

Muzycy porwali nasze serca i ręce, które klaskały w rytm wygrywanych utworów. Dziękujemy bardzo za cudownie spędzony czas i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.”

Możesz również polubić…

Skip to content