„SUMMER VOICES” – WARSZTATY WOKALNE w KDK

Warsztaty odbędą się w KRASNOBRODZIE w dniach 2-3 SIERPNIA w KRASNOBRODZKIM DOMU KULTURY (ul. 3 Maja 26). Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH – kompozytor, dyrygent, aranżer oraz producent muzyczny, animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain, a także istniejącego od kilku lat chóru Krasnobrodzki Gospel.

IDEA WARSZTATÓW Podczas warsztatów przede wszystkim nauczymy się wielu znakomitych piosenek, w wielogłosowych aranżacjach. Sięgniemy do kolekcji najwybitniejszych Artystów ostatnich dekad muzyki rozrywkowej, Autorów niezapomnianych tematów i fraz, jakie miały wpływ na wyobraźnię i gust muzyczny kilku pokoleń słuchaczy.

DLA KOGO SĄ NASZE WARSZTATY? Zapraszamy wszystkich, którzy szukają okazji do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania warsztatu śpiewu ale także rozpalenia na nowo pasji muzycznej. Tym razem nasze warsztaty kierujemy przede wszystkim do osób, jakie posiadają już swe doświadczenie wokalne, ale potrzebują nowej inspiracji, nowego impulsu a przede wszystkim wiedzy, jak pracować na scenie i dobrze śpiewać. Będziemy pracować w stosunkowo niewielkiej grupie, dlatego skoncentrujemy się nad unikalnymi aspektami śpiewania, nad barwą, rytmiką, frazowaniem czy interpretacją. Podpowiemy jak pracować z mikrofonem, odsłuchem, jak radzić sobie z wieloma wyzwaniami pracy scenicznej. Ufamy, że ta wiedza przyda Wam się w artystycznej drodze.

ZAPISY – ZGŁOSZENIA na warsztaty należy przesłać droga mailową na adres:
GOODNEWSMUSIC.INFO@GMAIL.COM
W zgłoszeniu prosimy o podanie IMIENIA, NAZWISKA, NUMERU TELEFONU. Dane te będą używane wyłącznie do organizacji zajęć, przechowywane zgodnie z przepisami RODO.

ZGŁOSZENIA przyjmowane będą najpóźniej do 22 LIPCA (czwartek). Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, ze względu na dość niewielką scenę, na której wspólnie wystąpimy. Decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

WARUNKIEM przyjęcia zgłoszenia do udziału w warsztatach jest dokonanie WPŁATY WPISOWEGO w wysokości 150 zł w TERMINIE 3 DNI od daty przesłania zgłoszenia (nie później niż do 26 LIPCA) na konto bankowe organizatora warsztatów z dopiskiem „WARSZTATY”.
Nr KONTA BANKOWEGO: NEST BANK 69 1870 1045 2078 1010 4873 0001

Jeśli opłacają Państwo koszt uczestnictwa za inną osobę, prosimy KONIECZNIE o podanie imienia i nazwiska uczestnika, za którego opłacacie Państwo koszt udziału.
Zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

PROGRAM WARSZTATÓW

Uczestnicy warsztatów są zobowiązani do udziału we wszystkich częściach programu.
Zajęcia odbywają się zgodnie z poniższym planem:
PIĄTEK / 2 SIERPNIA – godz. 11.00 – 13.30 oraz 15.00 – 18.30
SOBOTA / 3 SIERPNIA – godz. 11.00 – 17.00 oraz 18.00 – 19.30 (koncert finałowy).

KONCERT FINAŁOWY WARSZTATÓW odbędzie się o godzinie 18.00 na scenie przy zalewie w Krasnobrodzie. Uczestników prosimy o przygotowanie jednolitych JASNYCH strojów.

INFORMACJE / KONTAKT:
Telefon: 515 270 779
Mail: grzegorz.gluch@gmail.com

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Możesz również polubić…

Skip to content