SPEKTAKL „SPOTKANIE PO LATACH”
12 maja członkowie Stowarzyszenia KLUB 50 PLUS, działającego przy Krasnobrodzkim Domu Kultury gościli Teatralną Grupę z Fantazją z Centrum Aktywizacji Seniorów w Tomaszowie Lubelskim, którzy w ramach spotkania zaprezentowali na scenie KDK przedstawienie „Spotkanie po latach”. Przedstawienie którego autorką scenariusza i reżyserem jest kierowniczka grupy Jadwiga Krawczyk, w humorystyczny i zabawny sposób przedstawia obraz seniorów oraz ich wspomnienia ze szkolnych lat przy okazji spotkania klasowego w kawiarni, po pięćdziesięciu latach po maturze. Przedstawienie cieszyło się pozytywnym odbiorem oraz gromkimi brawami, a na zakończenie wykonawcy zaprosili wszystkich zebranych do wspólnej zabawy.


































