Ogólnopolski sukces zespołu „Krasnobrodzki Gospel”

Zespół „Krasnobrodzki Gospel” został laureatem Jubileuszowego XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach – wyśpiewał sobie I miejsce w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych.
To bardzo duży sukces, gdyż w przesłuchaniach, które odbyły się w dniach 27-29 stycznia 2020 roku w parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach wzięło udział blisko 300 wykonawców (ok. 1500 osób). Uczestników, którzy występowali w 5 kategoriach wiekowych i 7 artystycznych oceniało dziesięcioosobowe jury, w skład którego wchodziła między innymi Alicja Janosz – piosenkarka, zwyciężczyni znanego talent-show.
Gala Jubileuszowego XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd oraz koncert laureatów odbyły się 2 lutego w parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach. Tam ponownie „Krasnobrodzki Gospel” miał okazję kolędować, tym razem już jako laureat.
Pierwsze miejsce w konkursie w Puławach jest potwierdzeniem, że zespół stale utrzymuje wysoki poziom artystyczny. Przypomnijmy, że rok temu „Krasnobrodzki Gospel” wyśpiewał I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Sukcesy zespołu to efekt pracy wszystkich jego członków, z prowadzącymi zespół – Grzegorzem Głuchem i Karoliną Piotrowską na czele.
Dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Możesz również polubić…

Skip to content